פרחים מיובשים
צור קשר אודותינו ורדים מיובשים זרי כלה סידורי פרחים יבשים עלי כותרת פרחים
פרחים

הרומנטיקה כבר כאן...

בחוץ לארץ השימוש בעלי כותרת מיובשים, מאוד נפוץ ומקובל.

מקובל לפזר עלי כותרת על החתן והכלה ביום חתונתם, לקשט שולחנות ואת שביל החופה עם עלי כותרת, והרומנטיקנים שבינינו נוהגים אפילו לקשט את מיטת הכלולות.

לאחרונה, המנהג היפה הזה, של פיזור עלי כותרת, הגיע גם לישראל.
יותר ויותר זוגות מבקשים עלי כותרת לקשט בהם את היום המיוחד בחייהם.

כיום, ניתן להשיג גם כאן בארץ עלי כותרת של ורדים מיובשים באיכות גבוהה מאוד, במגוון צבעים ובמחיר אטרקטיבי.

חברת Ysflowers מייצרת עלי כותרת של ורדים שהם 100% מוצר טבעי.

היא בוחרת עבורכם את הוורדים הטריים, הצבעוניים והיפים ביותר ומייבשת אותם בשיטה מיוחדת (freeze-dry). בשיטה הזאת, העלים מיובשים אך שומרים על הצבע, הצורה, הגודל והגמישות שלהם. העלים שומרים על המראה הכמו-טרי שלהם, אך אינם מכתימים או מלכלכים, צפים במים, אינם נובלים לעולם וניתנים אף לשימוש חוזר.
עלי הכותרת יכולים להישאר למשך זמן רב מאד. היתרון העצום, שבחיי המדף הארוכים מאד של עלי הכותרת הוא, שניתן להזמין עלי כותרת זמן רב מראש ובכך לחסוך כסף, זמן והרבה דאגה וכאב ראש. בדרך זו אתם כבר יודעים, ויכולים להיות רגועים, שברשותכם עלי כותרת מוכנים, שניתן להוציאם מהקופסא בכל עת שתחפצו, ולקשט איתם אירוע מיוחד או אפילו סתם יום של חול.

חתונה, יום-הולדת, הצעת נישואין או סתם יום רגיל... עלי הכותרת של YSflowers, בזכות יופיים, צבעוניותם והמראה הטרי שלהם הופכים כל יום לחגיגה.

אז הרומנטיקה כבר כאן ולא רק מעבר לים. הרומנטיקה בדברים הקטנים, בעלי הכותרת המיוחדים שמביאים יופי וטבעיות ויוצרים התרגשות. אנחנו כאן יחד עם עלי הכותרת שלנו, ללוות אתכם ביום המאושר בחייכם בשלמות של איכות ללא פשרות , באהבה והרבה שמחה.

הכותב: יוסי סממה
לפרטים נוספים: www.ysflowers.com

כותרת תחתונה