יש לך שאלה?

הרגישי חופשי לשאול או להגיד את רצונך, אנחנו כאן לרשותך

שלח


פרחים מיובשים
צור קשר אודותינו ורדים מיובשים זרי כלה סידורי פרחים יבשים עלי כותרת פרחים

זר כלה – מפרחים מיובשים

כל בחורה צעירה חושבת על חתונתה שנים רבות לפני שמגיע היום. כל אחת רואה את עצמה בדמיונה בשמלת כלה, כשהיא מחזיקה בידה את זר הפרחים המסורתי. אנחנו רגילים לראות זר כלה המעוצב בצורה אומנותית, תוך השתלבות במראה הכללי ההרמוני של הכלה. היום, אנחנו רוצים להציע לכלות שימוש בפרחים מיובשים לשם עיצוב זר כלה.

היתרונות בשימוש בפרחים מיובשים

אנחנו מודעים לכך, שההצעה להזמין זר כלה המעוצב מפרחים מיובשים היא הצעה מהפכנית, אולי צריך "לישון" עליה מספר לילות. יחד עם זאת, זה רעיון שיש לו מספר לא מבוטל של יתרונות. ביניהם נזכיר:
  • את הזר אפשר להכין מספר ימים (שלא לומר שבועות) מראש, אין צורך ביום החתונה לרוץ ולהביא את הזר, וכך נחסכים דאגה ומתח של הרגע האחרון.
  • זר כלה מפרחים מיובשים מהווה מזכרת מהחתונה זמן ארוך הוא יכול להישאר בבית עוד זמן רב, ולהחיות את החתונה בכל יום מחדש, לעומת הזר מפרחים טריים אשר נובל תוך פחות משבוע.
  • זר מפרחים מיובשים הוא זר בטוח - הוא לעולם לא יכתים את השמלה.
הפרחים מיובשים - אך המראה רענן
יש היום שיטות רבות וטובות ליבש ולחנוט פרחים, כך שהם לא נראים עלובים או קמלים, אלא נראים דווקא רעננים לגמרי, כמו פרחים טריים. זאת ועוד, מכיוון שמדובר בפרחים יבשים, הרי שהם נראים באותה צורה כל הזמן, כמו שמעצבים ושוזרים אותם.

זר כלה צמוד אליה שעות רבות ביום החתונה, החל מרגע היציאה לצילומים, בשעות אחר הצהריים, דרך קבלת הפנים, ועד שהיא מלווה לחופה. זרים טריים, מאבדים לעיתים מהרעננות שלהם, במיוחד בימי הקיץ הלוהטים. זרי כלה מפרחים מיובשים, לא נובלים לעולם.

כללים לעיצוב זר כלה מפרחים מיובשים

אותם כללים של התאמת זר הכלה, הן לכלה והן לאירוע בהקשר של פרחים חיים, תקף גם כאשר מדובר בזרי כלה מפרחים מיובשים:. צריך לבחור בפרחים (מיובשים) אשר תואמים את טעמה של הכלה, את אישיותה, את השמלה שלה, הנעלים, והתכשיטים, וכן את העיצוב שבו מעוצבים האולם, החופה והדרך אליה.

       

כותרת תחתונה