פרחים מיובשים
צור קשר אודותינו ורדים מיובשים זרי כלה סידורי פרחים יבשים עלי כותרת פרחים

זר כלה - כדי להיראות כמו מתוך קטלוג

כל כלה מבינה את ההשפעה שיש לזר הכלה על מראה השמלה ועל ההופעה הכללית ביום הגדול. בשל החשיבות הגדולה שמייחסות כלות רבות לכל זר כלה, הן מתקשות לבחור את הזר המתאים. ואכן, בחירת זר כלה היא בחירה קשה בשל המבחר הגדול של זרי כלה והאפשרויות הרבות.
  1. תמיד כדאי לבחור את הפרחים שאת אוהבת. אם יש לך פרחים מסוימים האהובים עלייך, ודאי תיהני לצעוד אתם אל החופה ביום הגדול.
  2. כלה שאוהבת מראה יוקרתי תבחר זר כלה העשוי מפרחים יוקרתיים. פרח הסחלב, לדוגמה, נחשב לפרח אריסטוקראטי בעל חן טרופי עדין. אם את לא אוהבת את פרח הסחלב, את יכולה לבחור זר כלה העשוי מוורדים, מפרח נץ החלב ומאלסטרומריות הנחשבים גם לפרחים יוקרתיים.
  3. אם אינך רוצה להשקיע סכום גבוה בקניית זר כלה, את יכולה לבחור פרחים מסוג שושן צחור, ליליות, כלות לבנות או צבעוניות. על אף שפרחים אלו אינן יקרים, הם מוסיפים הוד ויוקרה ומתאימים מאוד לשזירת זר כלה.
  4. התאמה נכונה של זר כלה למבנה הגוף, לא תאפיל על מראה הכלה, אלא תשדרג אותו. לכלות גבוהות כדאי לבחור זר כלה בבצורת דמעה, זר שימשוך את תשומת הלב למטה, לכלות נמוכות מומלץ לבחור זרי כלה ארוכים שייצרו אשליה של אורך וגובה ולכלות בעלות מבנה גוף חסון כדאי לבחור זר כלה גדול שיעניק אשליה של גובה ורזון.
  5. כלות שמרניות אוהבות זר כלה קלאסי העשוי מפרחים בעלי צבעים שקטים כמו לבן, ורד צהוב בהיר ועוד, זרי כלה בעלי עיצוב קלאסי ופשוט.
  6. לכלות בעלות מראה דרמטי כדאי לבחור זר כלה ארוך או זר כלה נשפך בעל חלק עליון רחב שהולך ונהיה צר כלפי מטה. פרחים בצבעים דרמטיים יעצימו את ההופעה הדרמטית.
  7. לחתונות המתקיימות בגני אירועים, בחיק הטבע או על חוף הים מומלץ לבחור זר כלה השזור באופן רופף ומעניק מראה כפרי של רוגע ושלווה.
  8. זר כלה העשוי מפרחים מיובשים זהו טרנד לוהט בשנים האחרונות. זרי כלה מפרחים מיובשים נראים כזרים טבעיים, הם רעננים, מתאימים לכל מראה ויוצרים מראה מרשים יוקרתי.
       

כותרת תחתונה