פרחים מיובשים
צור קשר אודותינו ורדים מיובשים זרי כלה סידורי פרחים יבשים עלי כותרת פרחים

לכל כלה יש זר משלה

בעמים רבים, במיוחד בזמן העתיק, זר כלה מסמל שאיפה ותקווה לחיים טובים ומאושרים. בעידן המודרני זר כלה הוא אקססורי המשפיע על הלוק של כל כלה ביומה הגדול , אך נוסף על היותו אביזר אופנה, זר כלה מלמד על אופייה של הכלה. אמרי לי מהו זר הכלה שלך, ואספר לך מי את!!

כל כלה והאופי שלה

כלות צנועות הבוחרות להתחתן בטבע, ולא באולם מפואר ומרשים, בוחרות זר כלה המורכב מפרחים קטנים. הן קושרות את הפרחים בסגנון מרושל, ללא שזירה. זר כלה של ילדת הטבע מתאים גם לשמלה הפשוטה והמינימליסטית שבחרה הכלה.

כלות בעלות אופי נועז ודרמטי יצעדו לחופה כשהן מחזיקות בידן זר כלה דרמטי. הפרחים בזר יהיו בצבעים נועזים, כמו זר שושנים אדומות, שזורים ואגודים בחוט דרמטי, לעתים אפילו שחור. זר כלה דרמטי מלמד על אופי הכלה, נועזות, דרמטיות, ביטחון עצמי והרבה תשוקה.

כלות מתוקתקות ומושקעות הבוחרות שמלת כלה אופנתית המעוצבת בתפירת עילית בוחרות זר כלה מושקע וקלאסי העשוי מפרחים יוקרתיים. זר כלה העשוי מפרחי הסחלב משדר יוקרה, קלאסיות וסגנון מלכותי.

זר כלה העשוי מוורדים לבנים מסמל בתולין ותמימות, ואילו זר כלה השזור מוורדים ורודים מסמל מתיקות ורומנטיות ומתאים לכלה רומנטית שמצפה לבנות חיים יציבים, רומנטיים ומלאי מתיקות עם בחיר לבה.

כלות הצועדות אל חופתן כשבידן זר כלה העשוי מפרחים מיובשים מעידות על אופי פרקטי ומעשי. זר כלה מפרחים מיובשים מחזיק זמן רב גם לאחר שאחרון האורחים עזב את האולם. בכל יום תוכל הכלה להתבונן בזר שלה ולהיזכר בערב הגדול והמיוחד. כל זר כלה העשוי מפרחים מיובשים אפשר לעצב בכל סגנון.

זר כלה – מה אסור לעשות?

בעמים רבים זר כלה המשלב פרחים בצבעי האדום והלבן מתקשר לדם. אמונה תפלה הרווחת בעמים אלו גורסת כי זר כלה כזה מסמל פציעה.

במיתולוגיה היוונית, פרח האיריס סימל את המוות. עד היום כלות רבות נרתעות מבחירת זר כלה המורכב מפרח האיריס.

לא רצוי לשזור זרי כלה מפרחים בעלי אבקנים. האבקנים עלולים להכתים את שמלת הכלה.

       

כותרת תחתונה